Home konkursy / olimpiady
Konkursy i olimpiady
Międzyszkolny Konkurs Szkół Elektronicznych

W dniu 29 marca 2019r. nasza dwuosobowa drużyna (Jacek Dalmer z  kl. 3 TEE i Krzysztof Kusiak z kl. 2 TEE) wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Szkół Elektronicznych dla uczniów szkół elektronicznych woj. pomorskiego.

Konkurs był dwuetapowy, składał się z części testowej oraz praktycznej polegającej na zmontowaniu i polutowaniu elementów układu termostatu elektronicznego na płytce drukowanej.

Nasza drużyna zajęła 3 miejsce spośród 9 szkół biorących udział.Zawodnikom serdecznie gratulujemy sukcesu i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Poprawiony: środa, 03 kwietnia 2019 08:48

POPRAWNA POLSZCZYZNA W ZSP NR 1

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, 27 lutego przez cały

dzień uczniowie naszej szkoły mogli w czytelni sprawdzić swoją znajomość polszczyzny.

Do testu przystąpiło 100 uczniów z 10 klas liceum i technikum.

I miejsce z wynikiem 17 pkt zajął :Mariusz Lipiński z kl. IV TEE

II miejsce z wynikiem 16 pkt zajęli :Adam Dalecki z kl. III LO Dominik Wysocki z kl. III TB

III miejsce z wynikiem 15 pkt zajęli :Wiktoria Drzewicka z kl. III TOE Kacper Jonak z kl. III TBC Karol Rekowski z kl. IV TI Natalia Siwiela z kl. IV TI Patryk Tetzlaff z kl. I TOE

Wyniki pozostałych uczestników – w bibliotece.

Nauczyciele języka polskiego

!!! KONKURS !!! na materiał informacyjny

Ogłaszamy konkurs na opracowanie materiału informacyjnego w postaci filmu do odtwarzania na telewizorze umieszczonym przed Centrum Technologii Komputerowej. Szczegóły konkursu w załączonym regulaminie i na tablicach ogłoszeniowych na korytarzach szkolnych.

Załączniki:
Regulamin konkursu centrum technologii komputerowej[Regulamin konkursu CTK]605 Kb

Wyniki konkursu „Z Turem w herbie”

Z okazji 99 rocznicy powrotu Chojnic do ojczyzny w bibliotece szkolnej odbył się konkurs wiedzowy o Chojnicach i ziemi chojnickiej „Z Turem w herbie”. Do testu konkursowego przystąpiło w czytelni 65 uczniów z 10 klas. 4 uczniów z kl. III TB c udzieliło bezbłędnych odpowiedzi na wszystkie pytania :

Wiktoria Fedder , Mateusz Kasprzykowski , Martyna Kroplewska , Mateusz Piątkowski

Gratulujemy!

biblioteka szkolna

mgr Janusz Laska

Poprawiony: poniedziałek, 04 lutego 2019 10:46

Tradycje Bożonarodzeniowe - konkurs

W czwartek 20 grudnia b.r. w czytelni, w świątecznej atmosferze można było sprawdzić swoją znajomość tradycji bożonarodzeniowych w Polsce i na świecie. Do testu konkursowego przystąpiło 85 uczniów z 15 klas liceum i technikum. Bezkonkurencyjni okazali się dwaj uczniowie z kl. II TI b : Łukasz Eckert i Dominik Jażdżewski, ale nagrody – mandarynki otrzymali wszyscy J

Poprawiony: sobota, 22 grudnia 2018 11:28

MICKIEWICZOWSKI GRUDZIEŃ

KONKURS WIEDZY O ADAMIE MICKIEWICZU ROZSTRZYGNIĘTY!

W konkursie udział wzięło 77 uczniów z 11 klas.

Laureatami konkursu zostali:

Hubert Borzych, Daniel Cieśliński, Wiktoria Fedder, Martyna Kroplewska z kl. III TBC

Gratulujemy i zachęcamy do kolejnych konkursów organizowanych w bibliotece szkolnej!

Olimpiada Cyfrowa

Gratulacje

dla ucznia Mateusza Naklickiego z klasy II TiB , za zakwalifikowanie się do drugiego etapu Olimpiady Cyfrowej.

Poprawiony: piątek, 07 grudnia 2018 11:16

43 Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku uczniowie ZSP nr 1

im. T.O.W. „Gryf Pomorski” we wtorek , tj. 13 listopada 2018 wzięli udział

w szkolnym etapie 43 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego.

Spośród trzydziestu uczestników wyłoniono 3 laureatów. Oto oni : Filip Grot i Marek Buława z klasy I TI, oraz Michał Kulesza z klasy IV TI

Wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim zwycięzcom gratulujemy!!!!!

Olimpiada Cyfrowa

W dniu 20.11. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w etapie szkolnym III Edycji Olimpiady Cyfrowej.

Etap przeprowadzony był on-line, a uczestnicy mieli za zadanie odpowiedzieć na 50 pytań wielokrotnego wyboru w czasie 60 minut.

Życzymy powodzenia w oczekiwaniu na wyniki.

« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »