89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
ogólne


Spotkanie z rysownikiem

Uczniowie klasy I TB uczestniczyli w zajęciach z chojnickim rysownikiem i wydawcą Jackiem Klajną. Zajęcia miały praktyczny charakter, bowiem młodzież wykonywała ćwiczenia plastyczno-architektoniczne przygotowane przez zaproszonego gościa. Uczniowie wysłuchali też prelekcji na temat architektury w daw-nych Chojnicach i otrzymali rysunki kilku obiektów. Jacek Klajna od wielu lat zajmuje się rysunkiem miejskim. Pieczołowicie odtwarza ołówkiem dawne budynki, miejsca, elementy krajobrazu. Wydał kilka te-czek z rysunkami oraz kalendarzy z historycznymi wi-dokami. Jest także redaktorem miesięcznika „Chojniczanin.pl”. Udział w spotkaniu bezspornie poszerzył wiedzę młodzieży z zakresu historii budownictwa i architektury w mieście i w regionie.

Kazimierz Jaruszewski

 
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

21 lutego obchodziliśmy w naszej szkole

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego.

Tego dnia, jak co roku,  nasi uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją widzę z zakresu poprawności językowej, rozwiązując test konkursowy. Każda klasa przygotowała również plakaty związane z różnymi zagadnieniami kojarzącymi się z naszym językiem ojczystym. Młodzież bardzo kreatywnie podeszła do tego zadania, za co wszystkim należą się podziękowania.

Więcej info poniżej

 

Więcej…
 
HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

25 stycznia 2018 r. (czwartek) godz. 1630

Uwaga: Pozostali nauczyciele od 1645 - 1745 przebywają
w pokoju nauczycielskim.

Konsultacje indywidualne z rodzicami odbywać się będą w czytelni.

Poprawiony: wtorek, 23 stycznia 2018 13:06
 
Ćwierć Maraton Komandosa w Czarnem

Zespół uczniów naszej szkoły w składzie: Klaudia Kulesza, Klaudia Lemańczyk , Adam Dalecki , Wiktor Liszka , Karol Sikorski wziął udział w IV Biegu Przełajowym o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, „Czarno to widzę” czyli Ćwierć maraton Komandosa w Czarnem.

W konkurencji II Mistrzostwa Pomorza Szkół Mundurowych w Biegach Przełajowych - Czarno to widzę zespół zajął II miejsce.

GRATULACJE !!!

Link do wyników "Czarno to widzę"

więcej zdjęć pod fotką

Tekst i zdjęcia

Adam Drabek

Poprawiony: poniedziałek, 22 stycznia 2018 17:14
 
NAJLEPSZE !!!TECHNIKUM !!! w POWIECIE CHOJNICKIM

 

Kolejny raz ZSP nr 1 w Chojnicach najlepszym technikum w powiecie chojnickim , 10 miejsce w województwie pomorskim i 242 miejsce w Polsce. Awansowaliśmy o kolejne 12 miejsc w Polsce . Jest to zasługa wszystkich uczniów i nauczycieli .

DZIĘKUJEMY !!!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 34

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.