89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
ogólne


Absolwenci ZSP 1 idą w świat.

 

 

 

 

 

 

 

Piątek 27 kwietnia to dzień, w którym pożegnaliśmy kolejny bardzo dobry rocznik absolwentów. Świadectwa ukończenia szkoły otrzymali uczniowie czterech klas technikum i jednej liceum. Sala sportowa, gdzie zazwyczaj biegają uczniowie w krótkich spodenkach, w ten dzień wyjątkowo przepełniona była młodzieżą w pełnej gali. Swoją obecnością zaszczycił maturzystów pan starosta Stanisław Skaja, przedstawiciele policji i wojska, Rady Rodziców oraz grono pedagogiczne i pracownicy szkoły. Podczas uroczystości z rąk pana dyrektora i pana starosty wyróżnienia odbierali uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce a ich dumni rodzice listy gratulacje. Specjalne podziękowania skierowano do uczniów wyjątkowych w dziedzinie nauki , sportu oraz aktywności społecznej na rzecz innych. Całość uroczystości uświetnił duet muzyczny - Kamila i Jakub oraz grupa teatralna, która odegranym skeczem pt "Matura" dodała maturzystom z przymrużeniem oka wiary w siebie. Ze strony absolwentów padło mnóstwo miłych słów pod adresem nauczycieli, rodziców i wszystkich pracowników szkoły (były też łzy wzruszenia) - jak ten czas szybko minął....... Dziękujemy za lata spędzone w naszej szkole i życzymy aby uśmiech gościł na Waszych twarzach podczas odbierania świadectw dojrzałości.

 
Politechnika Gdańska w ZSP1

23 kwietnia 2018 r. uczniowie III i IV klas informatycznych i elektronicznych spotkali się z przedstawicielem studentów Politechniki Gdańskiej. Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Kariera na ETI”.

Tegoroczni maturzyści dowiedzieli się o kierunkach na wydziale ETI i warunkach podjęcia studiów, zaś uczniom klas młodszych przedstawiono najnowsze technologie.

Poprawiony: czwartek, 26 kwietnia 2018 18:49
 
wywiadówka - kwiecień 2018

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

Z RODZICAMI

26 kwietnia 2018 r. (czwartek)

godz. 1630

Poprawiony: wtorek, 24 kwietnia 2018 13:05
 
ZSP 1 dla GIMNAZJALISTÓW

7 kwietnia, w piękną słoneczną sobotę, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnicach (popularna „Jedynka na Kościerskiej”) gościł w swoich progach młodzież z klas trzecich gimnazjum oraz ich rodziców.

Zwiedzanie rozpoczęło się od sali sportowej, tam zebranych przywitał dyrektor szkoły Adam Krause, który w wyczerpujący sposób przedstawił kierunki naboru na rok szkolny 2018/2019 i wyjaśnił gimnazjalistom, dlaczego bycie zawodowcem, to dobry wybór na lata. Następnie poinformował, że specjalnie dla gości „Jedynka” przygotowała wyzwania rodem z popularnego telewizyjnego show „Agent”, a zadaniem młodzieży będzie zdobycie jak największej liczby Jokerów

Odwiedzający zostali podzieleni na 10 grup. W każdej pracowni czekało na grupę zadanie,       z którym gimnazjaliści musieli się zmierzyć. Uczniowie ZSP 1 wspólnie z opiekunami przygotowali takie wyzwania jak: wrzucanie piasku do betoniarki na czas, uruchomienie symulatora elektrowni wiatrowej, ułożenie w kolejności od najstarszego do najmłodszego nazw systemów operacyjnych komputera, złożenie modelu narządów ludzkich na czas i wiele, wiele innych. Młodzież doskonale bawiła się, rozwiązując zagadki, a tym samym zaskakiwała nauczycieli swoją kreatywnością. Wszyscy dzielnie walczyli o zdobycie jak największej liczby Jokerów. Jak okazało się na końcu, trudno było wyłonić zwycięską grupę, toteż wszyscy otrzymali drobną nagrodę.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie serdecznie dziękują za odwiedziny      i wspólną zabawę oraz zapraszają do kontynuowania nauki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnicach, ponieważ zawsze trzeba stawiać na mocną kartę,       a zawody oferowane przez „Jedynkę”, to zdecydowanie dobry wybór na lata.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naboru na stronie szkoły

www.zsp1.chojnice.pl.

fotorelacja: kliknij zdjęcie

Poprawiony: niedziela, 08 kwietnia 2018 21:37
 
Dzień OTWARTY w ZSP nr 1

Gimnazjalisto


marzysz o zgłębianiu tajników elektryki, elektroniki, mechaniki i mechatroniki? Interesujesz się informatyką?


Ciekawi Cię, w jaki sposób można korzystać z zasobów energii naturalnej?


Chcesz zaprojektować i wybudować własny dom?


Jeśli tak, to 7 kwietnia 2018 r. o godzinie 10.00 zapraszamy na ulicę Kościerską 11 do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnicach. Pomożemy Ci wybrać wymarzony kierunek dalszego kształcenia.


Zaplanuj z nami swoją przyszłość!


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 34

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.