89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home konkursy / olimpiady Olimpiady przedmiotowe Sukces uczniów Technikum Budowlanego
Sukces uczniów Technikum Budowlanego

 

Dnia 4 marca 2017r. w Bydgoszczy odbyły się eliminacje okręgowe XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów z klasy czwartej technikum budowlanego.: Mateusz Lica, Mateusz Jeżewski i Dawid Glamowski. Wszyscy zakwalifikowali się do finału ogólnopolskiego olimpiady. Zawody centralne odbędą się dn. 7-8 kwietnia 2017r. w Białymstoku.

Należy dodać, że Mateusz Jeżewski po raz drugi weźmie udział w finale centralnym. W ubiegłym roku uzyskał tytuł finalisty i otrzymał indeks na wyższe uczelnie techniczne na kierunki związane z budownictwem.

Uczniów przygotowywała pani mgr inż. Bernadetta Kubiszewska

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Poprawiony: czwartek, 16 marca 2017 14:55
 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.