89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home konkursy / olimpiady Konkursy WALENTYNKI W BIBLIOTECE-wyniki konkursu
WALENTYNKI W BIBLIOTECE-wyniki konkursu

 

W dniu 24.02.2017r. w bibliotece szkolnej odbyło się wręczenie nagród uczestnikom imprez walentynkowych.

W quizie walentynkowym wzięło udział 56 uczniów. Prawidłowych odpowiedzi udzieliło 30 osób. Nagrodę książkową otrzymał Tomasz Królikowski z klasy II LO, którego prawidłowe odpowiedzi w quizie zostały wylosowane spośród poprawnie rozwiązanych testów konkursowych wszystkich uczestników.

W ankiecie: „Najpiękniejsze książki o miłości” wzięło udział 35 uczestników. Spośród uczniów, którzy wypełnili ankietę wylosowano jedną osobę. Nagrodę (książkę o miłości…) otrzymała Angelika Łopacińska z klasy III LOP.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział !!!

 

Poprawiony: niedziela, 26 lutego 2017 18:09
 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.