89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home aktualności „Jedynka z Kościerskiej”
„Jedynka z Kościerskiej”

 

Zespół „ Jedynka z Kościerskiej” od początku roku szkolnego uświetnia akademie szkolne. Dzisiaj przy melodiach patriotycznych uświetnili apel z okazji Święta Niepodległości. W październiku można było usłyszeć wykonania piosenek z 20-lecia międzywojennego podczas Powiatowego Konkursu Piosenki Dworek Polski. Pierwsze nuty w nowym składzie wyśpiewane zostały przez zespół podczas uroczystości z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Życzymy dalszych świetnych prezentacji zarówno w szkole jak i na powiatowych konkursach muzycznych oraz sukcesów i nagród

Poprawiony: czwartek, 10 listopada 2016 19:03
 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.