Home aktualności XIX edycja Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA
XIX edycja Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA

W dniu 4 listopada 2016 roku o godz. 9.00 w sali numer 9 zostanie przeprowadzony etap szkolny XIX edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA.

W olimpiadzie biorą udział uczniowie klas III i IV technikum elektronicznego i elektrycznego.
Za organizację etapu odpowiada - p. Grzegorz Kąkolewski.

Zawody I stopnia polegają na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru na specjalnych kartach odpowiedzi oraz uzasadnieniu odpowiedzi na osobnych kartkach.

Zawody I stopnia trwają 120 minut.