89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home aktualności Warsztaty językowe
Warsztaty językowe

WARSZTATY JĘZYKOWE

 

Podobnie jak w latach poprzednich odwiedził nas Luke Benett. Zaprzyjaźniony z naszą szkołą . Brytyjczyk w ubiegły wtorek gościł u nas już po raz piąty. Organizatorem warsztatów językowych była pani Ewelina Migulina. Tym razem nasz gość spotkał się z uczniami III klasy Technikum Budowlanego. Uczniowie opowiadali o projekcie ‘Monumental Europe’, który nasza szkoła realizowała w ramach Akcji eTwinning i o planach na następny rok szkolny. Gospodarze i nasz gość stanęli w szranki. Wybór padł, jak to na „budowlańców” przystało na grę zręcznościową JengaSmile

Emocji było co nie miara!

 

Z uczennicami II klasy Liceum Ogólnokształcącego pan Luke Benett dyskutował na tematy zawodowe. Młodzież wymieniała się doświadczeniami, zadawała pytania dotyczące życia żołnierza za granicą, szkoleń, itp.

Dziękujemy za fantastyczne popołudnie, niesamowite doświadczenia, cenną lekcję i czekamy na następna wizytę.

Do zobaczenia za rok!!!!

 

 

 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.