89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home aktualności Sukces uczniów Technikum Budowlanego w Chojnicach!
Sukces uczniów Technikum Budowlanego w Chojnicach!

W dniach 15-16 kwietnia 2016r. w Ostrzeszowie odbył się XXIX Finał Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Dwóch uczniów reprezentowało Technikum Budowlane przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnicach -Mateusz Jeżewski uczeń klasy III oraz Filip Tyma uczeń klasy IV.

Obaj uczniowie zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i uzyskali tytuł Finalisty Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Jednocześnie zdobyli indeks na wyższe uczelnie techniczne na kierunki budowlane. Uczniów przygotowywała mgr inż. Bernadetta Kubiszewska.

Chcemy nadmienić, że uczniowie Technikum Budowlanego już wielokrotnie reprezentowali szkołę na zawodach centralnych i zdobywali najwyższe laury.

 

 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.