89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
Spotkanie III LOp z...

Dnia 10.12.2015r. klasę III LOp odwiedził Pan asp. sztab. Tomasz Orłowski, funkcjonariusz Policji, który uczestniczył w misjach pokojowych za granią. Uczniowie dowiedzieli się między innymi o historii wojny w byłej Jugosławii (misje w Bośni i Hercegowinie). Zostali zapoznani ze sposobem rekrutacji oraz z wymaganiami, jakie obowiązują w czasie naboru do pełnienia takich zadań. Pan Aspirant opowiedział o swoich zadaniach i przeżyciach podczas pobytu na misji w Afryce. Uczniowie nasze klasy mieli możliwość zobaczenia zdjęć i nagrań wykonanych w czasie pobytu na misji. Spotkanie zakończyło się wspólną fotografią.

 

 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.