89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
Finał Centralnej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

W dniach 16-18 kwietnia 2015 roku w Warszawie odbył się Finał Centralnej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Miło nam poinformować ,że  Sławomir Borowski i Karol Żabiński , uczniowie Technikum Budowlanego przy ZSP nr 1 w Chojnicach, zostali laureatami tej olimpiady.  W czasie zawodów musieli wykazać się zarówno umiejętnościami z obliczania i projektowania konstrukcji jak również wiadomościami z matematyki i fizyki. W klasyfikacji szkół wśród laureatów Technikum Budowlane z Chojnic zajęło V miejsce w kraju. Laureatów przygotowywała do zawodów pani mgr inż. Bernadetta Kubiszewska.

 

 

 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.