I Olimpiady Wiedzy o Obronności i Bezpieczeństwie Państwa

W czwartek (22.01.) na terenie Akademii Pomorskiej i Szkoły Policji w Słupsku odbył się półfinał I Olimpiady Wiedzy o Obronności i Bezpieczeństwie Państwa dla uczniów III klas szkół ponadgimnazjalnych organizowanej przez Instytut Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Pomorskiej w Słupsku.
Naszą szkołę reprezentowali  uczniowie Alan Meller, Maciej Goliński z klasy III LOw i Michał Bonk z klasy III LOp.

Zmagania były dwu etapowe polegały na rozwiązaniu test z wiedzy o bezpieczeństwie i obronności państwa, oraz zawodach strzeleckich z broni pneumatycznej oraz pokonywaniu sprawnościowego toru przeszkód.
Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do finału, który odbędzie się 18 marca.