89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
Spotkanie z wolontariuszami

Dnia 1 grudnia w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie informacyjne na temat działalności wolontariatu w Szkole Specjalnej. Spotkanie przygotowała Dorota Łoknicka, wolontariuszka "Szansy" działającej przy Szkole Specjalnej. Hasłem przewodnim był cytat " Pomoc innym daje wartość naszemu zyciu". Celem spotkania było uświadomienie, na czym polega rehabilitacja osób niepełnosprawnych poprzez sport, turystykę, rekreację. Ponadto przybliżono zebranym na czym polega praca wolontariusza w "Szansie".

 


Poprawiony: środa, 10 grudnia 2014 09:21
 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.