Stypendyści Funduszu Stypendialnego Ikea Family!

Miło nam poinformować, że nasza szkoła korzysta z Funduszu Stypendialnego IKEA FAMILY. Fundusz powstał przy współpracy firmy IKEA Retail i Fundacji Świętego Mikołaja w 2012 r. W dniach 31 marca - 11 maja br. podczas akcji "Na rodzinę można liczyć", prowadzonej we wszystkich sklepach IKEA na terenie Polski gromadzone były środki na tegoroczny Fundusz. IKEA zachęcała swoich klientów do okazywania podczas dowolnych zakupów karty programu IKEA FAMILY, w zamian przekazując po 50 groszy od każdej transakcji na rzecz stypendiów dla uczniów w Polsce.

Nasza szkoła otrzymała 6.000  zł do dyspozycji na stypendia dla zdolnych i jednocześnie zaangażowanych społecznie uczniów. Uczniowie mogli składać wnioski do 19 września 2014 r. Wśród kandydatów komisja wyłoniła trzech stypendystów. Są to:

1 Paulina Czarnowska

2. Kamil Drobiński

3.  Patryk Jutrzenka Trzebiatowski

Gratulujemy serdecznie naszym utalentowanym uczniom!!!
Szczegóły dotyczące programu można znaleźć na stronie www.ikea.pl/stypendia