89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
Mikołajkowy Konkurs Językowy

W poniedziałek 09.12.2013 W Technikum nr 3 im. Bohaterów Szarży pod Krojantami odbył się Mikołajkowy Konkurs Językowy. Uczniowie reprezentowali swoje szkoły w czteroosobowych zespołach . Konkurs miał na celu sprawdzenie wiadomości z zakresu języków angielskiego i niemieckiego:  znajomości struktur gramatycznych, frazeologii, kultury obszaru krajów anglo i niemieckojęzycznych. Z przyjemnością informujemy, że grupa uczniów z klasy I TEE/TEC:

  • Mikołaj Nierzwicki
  • Maciej Ciesielski
  • Dawid Homernik
  • Grzegorz Januszewski

zajęła 1 miejsce. Serdecznie GRATULUJEMY!!!!

Opiekunem grupy była p. Ewelina Migulina

 

 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.