89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
STYPENDIUM GRYFA POMORSKIEGO

Miło nam poinformować, że w naszej szkole zostało utworzone  Stypendium Gryfa Pomorskiego. Środki pozyskane wyłącznie od sponsorów w wysokości 1300 zł  przyznała komisja stypendialna, która zainicjowała w szkole akcję pomocy uczniom, w składzie Katarzyna Niemczyk i Ilona Drobińska z ZSP nr 1 oraz Jolanta Krzywdzińska, przewodnicząca Rady Rodziców przy ZSP nr 1. Uczniowie otrzymane środki mogą przeznaczyć wyłącznie na materiały dydaktyczne (książki, artykuły piśmiennicze), odzież lub bilet miesięczny na dojazd do szkoły.

„Stypendia Gryfa Pomorskiego” uzyskali: Maciej Ciesielski, Paulina Czarnowska, Radosław Mrozek Gliszczyński, Mikołaj Janikowski, Marika Górnowicz, Tomasz Mielewczyk, Magdalena Kąkol, Pamela Matczak, Daniel Mrozek Gliszczyński -to uczniowie wyróżniający się w nauce, ze średnią ocen powyżej 4,0, a także aktywni w ciągu ostatnich 12 miesięcy w życiu swojej szkoły.

Akcja będzie w szkole kontynuowana. Wszyscy, którzy chcieliby wesprzeć tę inicjatywę mogą skontaktować się ze szkołą lub wpłacić pieniądze na konto Rady Rodziców przy ZSP nr 1 na numer 93 814600030000978450000001 z dopiskiem „Stypendium Gryfa Pomorskiego”.

Sponsorami Stypendium Gryfa Pomorskiego są:
•Bank Spółdzielczy w Chojnicach
•TEMIS
•AD REM
•VEST-POL
•CMT

 

 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.