89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
Szkolny Konkurs Geograficzny z działu


Dnia 8 listopada 2013 r został przeprowadzony w naszej szkole Konkurs Geograficzny z działu „Nazewnictwo geograficzne”- etap szkolny.
Do konkursu z głosiło się 21-stu uczniów z 10- ciu klas, najwięcej z kl. 3 LO.  Oto ile uczniów wzięło udział w /w konkursie:
6 uczniów z kl. 3 LO
5  −  | | −  z kl. 2 TB,
3  −  | | −  z kl. 1 TI
2  −  | | −  z kl. 2TI,
2  −  | | −  z kl. 1 LOp,
1  −  | | −  z kl. 3 TEc,
1  −  | | −  z kl. 2 TEc   i
1 uczennica z kl. 1 LOw.
Test obejmował 17 pytań; w tym 6 zadań zamkniętych, 2 na dobieranie i 9 zadań otwartych. Maksymalna liczba punktów, jaką można było uzyskać to 30 pkt.  Średni wynik przeciętnego ucznia wyniósł tylko 10,9 pkt. maksymalny 15 pkt , a więc połowa, a minimalny wynik to 5 pkt.
Najwyższą liczbę punktów , a więc został zwycięzcą tego konkursu, uzyskał Paweł Kruszyński, uczeń kl. 3 TEc ,
II miejsce zajął Paweł Chełmowski- uczeń kl. 2 TI- 14 pkt,   a
III miejsce zajął Łukasz Narloch – uczeń kl. 2TB, jednak dopiero po dogrywce. Aż 5 –ciu uczniów uzyskało, po I etapie , tyle samo punktów- 13, więc konieczna była dogrywka. Na dogrywce  zgłosiło się 4 czniów:
Łukasz Narloch,- kl. 2TB,
Marika Górnowicz- kl. 1 LOp
Dawid Modrzejewski-kl. 1 TI i
Cezary Piątek – kl. 1 TI.
Wszyscy uczniowie biorący udział w tym konkursie otrzymali pozytywny wpis z zachowania oraz oceny bardzo dobre i celujące. Zwycięska trójka otrzymała dyplomy oraz nagrody książkowe  ufundowane przez firmę p. Kazimierza Ginter. Konkurs przygotowała oraz przeprowadziła pani Elżbieta Żuchowska- nauczyciel geografii.

Poprawiony: piątek, 29 listopada 2013 11:17
 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.