89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home znani absolwenci Piotr Wielewicki
Piotr Wielewicki

Piotr Wielewicki – policjant Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach

Jestem absolwentem dawnego Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Chojnicach, rocznik 2004. Uczęszczałem do klasy o profilu technik-elektronik, a moją wychowawczynią była pani Bernadeta Kubiszewska, która uczyła mnie matematyki. Do dzisiaj wspominam, jak kolejno chodziliśmy do tablicy rozwiązywać zadania. W pamięci pozostały mi również zajęcia z wychowania fizycznego z panią Anną Kosmalską, podczas których często trenowaliśmy biegi, dzięki czemu nie miałem problemów z kondycją fizyczną, co z punktu widzenia zawodu, który wykonuję jest niezwykle istotne.
Jako były uczeń z przyjemnością obserwuję, jak Szkoła cały czas zmienia się na lepsze i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich uczniów. Szczególnie cieszy, że powstają klasy o ciekawych specjalnościach – przysposobienie wojskowe, bezpieczeństwo wewnętrzne – oraz nowe obiekty sportowe.

 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.