89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home aktualności Futsalowy sukces !!! Medal w województwie !!!
Futsalowy sukces !!! Medal w województwie !!!

W dniu 11 grudnia odbył się Wojewódzki Finał Licealiady w Futsalu. Reprezentanci naszej szkoły w pierwszym meczu spotkali się z ekipą z Malborka. Mecz toczył się z naszą przewagą ale szczęście sprzyjało gościom, w niegroźnych sytuacjach zdobyli dwie bramki. Kolejny mecz pokazał klasę drużyny ZSP 1. Zwycięstwo 2:0 nad zespołem z Wejherowa (późniejszym mistrzem). Był to dla rywali najmniejszy wymiar kary. Niestety, w kolejnym meczu Wejherowo pokonało 4:0 Malbork. Wynik ten zdecydował, że w grupie zajęliśmy drugie miejsce i mogliśmy grać o trzecią lokatę w turnieju. Mecz o medal z Gdynią (pod nasze dyktando) zakończył się wynikiem 4:3.
„Tylko” trzecie miejsce w województwie !
Szansa na zwycięstwo za rok.

Jacek Urbaniak

Skład drużyny i wyniki spotkań w rozszerzeniu.

relacja foto - kliknij zdjecie

więcej info po rozszerzeniu

 

 

SKŁAD:
Dawid Wera, Michał Bielawski, Mateusz Erdmann, Błażej Adamczyk, Paweł Kołatka, Kamil Młodzianowski, Patryk Wirkus, Mateusz Kensik, Jakub Szczepański, Hubert Kwasigroch, Adrian Chmielewski, Wiktor Bazarkin.

WYNIKI:
Grupa I
II LO Malbork – ZSP nr 1 Chojnice 2:0
ZSP nr 1 Chojnice – ZS nr 2 Wejherowo 2:0
II LO Malbork – ZS nr 2 Wejherowo 0:4

Grupa II
ZS Ustka – XIV LO Gdynia 4:1
XIV LO Gdynia – I LO Gdańsk 4:0
ZS Ustka – I LO Gdańsk 5:0

Mecz
o V miejsce: II LO Malbork - I LO Gdańsk 3: 0
o III miejsce: ZSP nr 1 Chojnice – XIV LO Gdynia 4:3
o I miejsce: ZS Ustka – ZS nr 2 Wejherowo 0:3

Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2018 13:30
 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.