89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home aktualności FINAŁ Wojewódzki dla ZSP 1
FINAŁ Wojewódzki dla ZSP 1

Nasza szkolna drużyna futsalu zwyciężyła w Półfinale Wojewódzkim. Turniej odbył się 5 grudnia w hali OSiR Chojnice, gdzie rywalizowali zwycięzcy czterech powiatów:

1.Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących Pruszcz Gd.

2. Technikum Owidz

3. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Kościerzyna

4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Chojnice

Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z PZS nr 2 z Kościerzyny, w którym jedyną bramkę na ….. dalej    kliknij „Więcej”

 

 

4 sekundy przed końcem meczu z rzutu wolnego strzelił Michał Bielawski. Natomiast w drugim meczu z ZSOiO z Pruszcza Gd. piłki wpadały tylko do bramki przeciwnika i to, aż trzy razy. Mamy dwa zwycięstwa. Ostatni decydujący o awansie mecz nasza reprezentacja zagrała z Technikum z Owidza, który zakończył się korzystnym dla nas remisem 2:2. Mamy więc upragniony awans , gramy dalej, tym razem już w FINALE, gdzie zmierzy się 6 najlepszych drużyn z województwa pomorskiego. Nasza szkoła ma swoje tradycje w futsalowej rywalizacji. W 2013 graliśmy w finale, a co więcej ówczesna znakomita drużyna wywalczyła mistrzostwo województwa. Podobno historia lubi się powtarzać, więc kto wie …..

Gratulacje awansu i mocno trzymamy kciuki

Skład drużyny:

Dawid Wera, Michał Bielawski, Błażej Adamczyk, Patryk Wirkus, Paweł Kołatka, Wiktor Bazarkin, Adrian Chmielewski, Mateusz Erdman, Mateusz Kensik, Hubert Kwasigroch, Kamil Młodzianowski, Jakub Nitka, Jakub Szczepański.

 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.