89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home aktualności Wybraliśmy Samorząd Uczniowski 2018/2019
Wybraliśmy Samorząd Uczniowski 2018/2019

Wybory Samorządu Uczniowskiego odbyły się w naszej szkole 27 września. Prawo głosu mieli wszyscy uczniowie, natomiast  skorzystało z tego przywileju 84% społeczności uczniowskiej. W wyniku głosowania wybrano przewodniczącego Samorządu - Szymona Pawlika z klasy I TOZE, którego wspierać będą członkowie Rady Samorządu w składzie: Bartosz Bielicki II TIA, Aleksandra Klaman II TB, Jakub Nowak III TI oraz Dawid Wera III TB.

Życzymy nowej radzie aktywnej i satysfakcjonującej pracy.

opiekun samorządu  A. Kosmalska

 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.