Home aktualności Z wizytą na Politechnice Gdańskiej
Z wizytą na Politechnice Gdańskiej

21 marca 2018 r. uczniowie klas informatycznych zwiedzali Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki na Politechnice Gdańskiej. Mieli okazję spotkać się i porozmawiać ze studentami i wykładowcami uczelni. Uczestniczyli w pokazach w laboratoriach: sieci komputerowych, animacji Motion Captur, innowacyjnych zastosowań informatyki, robotów przemysłowych, robotów mobilnych, udźwiękawiania filmów, technologii VoIP.

To nie koniec naszych spotkań ze studentami Politechniki Gdańskiej. Konsekwencją tego wyjazdu jest przystąpienie naszej szkoły do projektu „Kariera na ETI”. Ma ona na celu zachęcić tegorocznych maturzystów do podjęcia studiów na jednym z kierunków, jakie oferuje wydział, zaś uczniów pozostałych klas do zainteresowania najnowszą technologią.