89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home konkursy / olimpiady Konkursy Quadrathlon Informatyczny
Quadrathlon Informatyczny

Sukces naszych informatyków!!!

22 lutego 2018 r. uczniowie klasy IV i III technikum informatycznego uczestniczyli w zawodach informatycznych „Quadrathlon Informatyczny” i zdobyli II miejsce. Organizatorem zawodów był Instytut Matematyki Akademii Pomorskiej w Słupsku. Uczestnicy konkursu zmierzyli się w czterech konkurencjach:
„1 z n, n>=2” sprawdzającej wiedzę informatyczną, „Niech moc algorytmu będzie z Wami” polegającej
na analizie schematów graficznych, „Umiesz liczyć?... w arkuszu kalkulacyjnym” wymagającej sprawnego posługiwania się MS Excel i „Internetowy Szperacz”, której celem było wyszukanie informacji w ograniczonym czasie.

więcej info poniżej:

 

 

Podczas imprezy odbyły się prezentacje dorobku i osiągnięć firm partnerskich współpracujących z uczelnią. Firmy Kaliop specjalizującej się w wytwarzaniu i wdrażaniu internetowych systemów e-commerce i CMS, firmy OptiNav świadczącej usługi w obszarach takich jak: metrologia, robotyka, elektronika, oprogramowanie, nawigacja medyczna i sektor badań kosmicznych oraz MacrologicSA producentem oprogramowania ERP dla firm i przedsiębiorstw.

 

 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.