89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home konkursy / olimpiady Konkursy Rozśpiewana Kościerska 2018!!!!
Rozśpiewana Kościerska 2018!!!!

W piątek 16.02.2018 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. T.O.W.”Gryf Pomorski” w Chojnicach  odbyła się IV edycja Międzyszkolnego Muzycznego Konkursu Piosenki.  Uczestnicy- uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

z Chojnic i okolic, odśpiewali piosenki

w języku angielskim i  niemieckim .

Myślą przewodnią utworów była

miłość i przyjaźń.

Wyniki i info poniżej oraz w linku:

http://chojnice24.pl/artykul/26597/muzyczne-walentynki-na-koscierskiej/

galeria zdjęć- kliknij na zdjęcie


 

 

W skład jury wchodzili nauczyciele ZSP1 oraz opiekunowie uczniów- nauczyciele języków angielskiego i niemieckiego. Jak co roku konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a poziom językowy i umiejętności artystyczno-wokalne były imponujące. W tym roku zgłoszono jedenaście utworów. Były to grupy i soliści, łącznie 17 osób. Dla zwycięzców przewidziano nie tylko dyplomy i statuetki, ale również atrakcyjne nagrody, m.in.  sześciomiesięczny karnet na kurs językowy ufundowany przez Centrum Języków Obcych CONE SCHOOL,  karnety na zabiegi kosmetyczne ufundowane przez Instytut Urody „ABACOSUN” , kosmetyki do włosów  ufundowanie przez Studio Fryzur „ZOSIA” i wiele innych nagród rzeczowych, których łączna wartość wyniosła ponad 3000 złotych. Laureaci losowali upominki z puli nagród. Dla każdego uczestnika czekał słodki upominek. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom. Podczas występu panowała ciepła atmosfera a widownia reagowała niezwykle entuzjastycznie.

Lista zwycięzców:

Kategoria soliści:

I miejsce Martyna Ciepisz w utworze „Make you feel my love”

II miejsce Julia Bondarenko w utworze „When I was your man”

III miejsce ex aequo Aleksandra Rybicka w utworze „Say you love me” i

Marta Wieczorkiewicz w utworze „ Hallo”

Kategoria zespoły:

I miejsce Maja Czarnecka i Nadja Czarnecka w utworze „ Helium”

II miejsce Oliwia Kiedrowska, Łukasz Wasielewski, Kacper Kobus i Patryk Czurejno w utworze „Photograph”

III-cie miejsce ex aequo

Marta Wieczorkiewicz , Michał Günter  w utworze„ Say something”

Kasjana Tryba, Kacper Koszuta

Wyróżnienie Oliwia Kiedrowska, Łukasz Wasielewski, Kacper Kobus i Patryk Czurejno

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, rodzicom, nauczycielom i sponsorom

Do zobaczenia za rok!

 

 

 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.