89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home konkursy / olimpiady Konkursy III Powiatowy Konkurs Muzyczny Piosenki Polskiej „Kawiarenki”
III Powiatowy Konkurs Muzyczny Piosenki Polskiej „Kawiarenki”

Nasz zespół muzyczny , który powstał przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tajnej Organizacji Wojskowej Gryf Pomorski wziął udział w III Powiatowym Konkursie Muzycznym Piosenki Polskiej „Kawiarenki” zorganizowanym przez Stowarzyszenie „ Dworek Polski”. I etap konkursu, odbył się w piątek 27.10.2017 roku na Auli Zespołu Szkół w Chojnicach.  Uczniowie Łukasz Wasielewski i Kacper Kobus zaprezentowali utwór z repertuaru Mieczysława Fogga „ Ostatnia niedziela”. Werdykt został ogłoszony  podczas obchodów Święta Niepodległości w Auli Zespołu Szkół w Chojnicach. Nasi uczniowie wyśpiewali wyróżnienie !!!!!

Gratulujemy!!!!!!

Poprawiony: czwartek, 23 listopada 2017 13:23
 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.