89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
Michalina Szulc w finale X Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie

16. marca 2017r. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbył się X finał Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie. W konkursie wzięło udział około 770 uczestników. Do finału dotarły 24 osoby, które walczyły o główną nagrodę - indeks na wybrany kierunek studiów pierwszego stopnia, ufundowany przez Gdańską Wyższą Szkołę Humanistyczną. Naszą szkołę reprezentowała Michalina Szulc, uczennica 2 klasy LO.

kliknij więcej:

 

 

Zanim uczestnicy stanęli przed komisją w Gdańsku, najpierw musieli przejść przez dwa etapy eliminacji, a następnie napisać autorski projekt przy współpracy ze Strażą Miejską. Każdy z uczestników swój projekt zaczynał słowami: „Ja, strażnik...”, a więc musiał wyobrazić sobie siebie w roli Strażnika Miejskiego. W czwartek uczestnicy stanęli przed komisją i w formie prezentacji multimedialnych przedstawiali swoje projekty. Następnie odpowiadali przed komisją na wylosowane pytanie. Nasza uczennica pomimo wielkiego stresu bardzo dobrze poradziła sobie z zadaniem i zajęła 4 miejsce zyskując cenne nagrody. http://strazmiejska.gda.pl/blog/2017/03/17/o-bezpieczenstwie-wiedza-najwiecej/

Jest to wielkie wyróżnienie i sukces dla naszej szkoły. Gratulujemy Michalinie zdobycia tak wysokiego miejsca i życzymy powodzenia w przyszłym roku.

 

 

 

 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.