89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
Dzień Komisji Edukacji Narodowej

 

 

Tradycyjnie w naszej szkole w ten dzień odbyła się uroczysta akademia z udziałem zaproszonych gości, pracowników szkoły i uczniów. Odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych, występy szkolnego zespołu muzycznego oraz grupy teatralnej i mistrza „jojo”, przekazano mnóstwo życzeń i podziękowań a przedstawiciele samorządu skierowali takie słowa:


„ Dziękujemy, że znosicie to, czego często nie da się znieść.

Że wybaczacie, choć nie przepraszamy.

Że w Nas wierzycie, gdy nam wiary w siebie brakuje”

Poprawiony: wtorek, 18 października 2016 10:45
 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.