89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
!!!UWAGA OLIMPIADA!!!

Dnia 20 listopada 2017r. w sali nr P6  odbędą się eliminacje szkolne

XXXI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Wszystkich chętnych proszę o zgłoszenie się do pani Bernadetty Kubiszewskiej

do dnia 17 listopada 2017r.

Zapraszamy

Poprawiony: środa, 08 listopada 2017 19:35
 
XX edycja OWEiE Euroelektra

W dniu 8 listopada 2017 roku o godz. 9.00 w sali numer P13 zostanie przeprowadzony etap szkolny XX edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA.

W olimpiadzie biorą udział uczniowie klas III i IV technikum elektronicznego i elektrycznego. Za organizację etapu odpowiada - p. Wojciech Rydzkowski.

Zawody I stopnia polegają na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru na specjalnych kartach odpowiedzi oraz uzasadnieniu odpowiedzi na osobnych kartkach. Zawody trwają 120 minut.

Poprawiony: niedziela, 05 listopada 2017 18:46
 
UWAGA OLIMPIADA!

UWAGA !

13 listopada 2017 w naszej szkole odbędzie się etap szkolny
42 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego !!!
Wszyscy chętni proszeni są o niezwłoczne zgłoszenie się do nauczyciela uczącego języka angielskiego lub pani Eweliny Miguliny!!!!

 

Zapraszamy :-)


 

Poprawiony: poniedziałek, 30 października 2017 18:15
 
Wyjazd na warsztaty muzyczne.

 

Członkowie naszego zespołu muzycznego, który powstał przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tajnej Organizacji Wojskowej Gryf Pomorski, Łukasz Wasielewski i Patryk Czurejno wraz z opiekunem zespołu panią Eweliną Miguliną, spędzili ubiegłą sobotę w Bydgoszczy, gdzie wzięli udział w warsztatach wokalnych w szkole Muzycznej „Yamaha”. Pod czujnym okiem trenera śpiewu pani Wioletty Zubek-Rzeplińskiej uczniowie mieli szansę zgłębienia wiedzy jak zwiększyć skalę głosu, w łatwy sposób osiągnąć wysokie dźwięki, wyeliminować załamania głosu, śpiewać dłużej bez męczenia się i jak wydobyć mocniejszy dźwięk.

Po cennych i wyczerpujących warsztatach uczniowie udali się do Opery Nowej na Halkę – polską operę narodową z muzyką Stanisława Moniuszki do libretta Włodzimierza Wolskiego.

 

Poprawiony: wtorek, 31 października 2017 11:24
 
Kawiarenki

 

Nasz zespół muzyczny , który powstał przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tajnej Organizacji Wojskowej Gryf Pomorski wziął udział w III Powiatowym Konkursie Muzycznym Piosenki Polskiej „Kawiarenki” zorganizowanym przez Stowarzyszenie „ Dworek Polski”. I etap konkursu, odbył się w piątek 27.10.2017 roku na Auli Zespołu Szkół w Chojnicach. Uczniowie Łukasz Wasielewski i Kacper Kobus zaprezentowali utwór z repertuaru Mieczysława Fogga „Ostatnia niedziela”. Werdykt zostanie ogłoszony w tym tygodniu.

 

Laureaci wystąpią na koncercie inauguracyjnym z okazji Święta Niepodległości, który odbędzie się 11.11.2017 roku na Auli Zespołu Szkół w Chojnicach, na którym to zostaną wręczone nagrody, dyplomy i statuetki!

 

Z niecierpliwością czekamy na wyniki obrad komisji konkursowej.

 

Poprawiony: wtorek, 31 października 2017 11:25
 
Szkolenie w zakresie bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest.

Dnia 25 października w naszej szkole odbyło się szkolenie w zakresie bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest. Szkolenie dofinansowane przez Ministerstwo Rozwoju w ramach zadań wynikających z "Programu Oczyszczania Kraju z Azbestu na lata 2009-2032" dotyczyło uczniów szkół ponadgimnazjalnych kształcących w zawodach związanych z budownictwem.

Poprawiony: poniedziałek, 30 października 2017 18:17
 
KOREKTA PLANU LEKCJI

 
OTRZĘSINY 2017

Uczniowie klas pierwszych, chcąc wejść w poczet „pełnoprawnych uczniów” naszej szkoły musieli zmierzyć się z zadaniami, które przygotowały im starsze koleżanki i koledzy. Pierwszaki zaczęli od prezentacji swoich klas, które oceniało specjalnie powołane jury. Następnie mieli do wykonania kilka zadań wymagających wzajemnej współpracy i kreatywnego myślenia. Najlepiej z zadaniami otrzęsinowymi poradziła sobie klasa I technik budownictwa, która oprócz nagrody rzeczowej zyskała extra tydzień – gratulacje

Wszystkich pierwszaków witamy i życzymy bardzo dobrych wyników w nauce oraz licznych przyjaźni i mile spędzonego czasu w murach naszej szkoły.

fotorelacja - kliknij zdjęcie

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 27

Sponsorzy


bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.