89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
"Śladami Stachury" 2016

 

argaiv1228


Już po raz kolejny uczniowie ZSP nr 1 promowali śpiew, pasję oraz chęć podzielenia się talentem i wrażliwością podczas Przeglądu Poezji Śpiewanej „ Śladami Stachury”.

W tym roku w przeglądzie udział wzięły dwa podmioty muzyczne. Decyzją jury II Miejsce w kategorii zespoły zdobyła Oliwia z klasy II LO przy akompaniamencie naszego absolwenta Beniamina Zakrzewskiego. Benio kilka lat temu współtworzył zespół szkolny „ Anioły”.

III Miejsce wyśpiewali Łukasz z klasy III TEM oraz Mikołaj z I OZ- na gitarze Aron Górnowicz- również absolwent i jeden z „ Aniołów”.

Z łezką w oku i dumą w sercu.

Dziękuję !!!

Aneta Gierszewska

Poprawiony: piątek, 09 grudnia 2016 15:18
 
Mikołajkowo na Kościerskiej

 

Od samego rana 6 grudnia w naszej szkole przechadzał się Św. Mikołaj . Zaglądał do każdej klasy , gdzie w asyście śnieżynek rozdawał słodkości . Nieco później mikołajkowo zrobiło się na sali sportowej .

Tam rozegrano finał Turnieju Mikołajkowego "Trójek Siatkarskich". Do turnieju zakwalifikowały się 3 drużyny dziewcząt i 4 drużyny chłopców .Meczom towarzyszył głośny doping klasowych koleżanek i kolegów a sędziować pomagał sam Św. Mikołaj .

I miejsce wśród dziewcząt zajęła klasa ILO , w składzie :

Kamila Nowak , Wiktoria Kruszczyńska , Weronika Krajewska .

Wśród chłopców I miejsce zajęli :

Dawid i Przemek Modrzejewscy , Robert Bukowski .

GRATULACJE !!!

więcej zdjęć - kliknij na zdjęcie

Poprawiony: środa, 07 grudnia 2016 20:06
 
Olimpiada Cyfrowa

 

Mamy Wyniki!

 

Ogłoszono rezultaty I etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Cyfrowej organizowanej przez fundację „Nowoczesna Polska” z Warszawy. Z przyjemnością informujemy, że do kolejnego etapu zakwalifikowało się aż siedmiu uczniów  klas III i IV Technikum Informatycznego z naszej szkoły:

Patryk Miszewski:
Patryk Nowaczyk:
Robert Bukowski
Cezary Piątek:
Paweł Krause
Patryk Zaręba
Nikodem Strawa

Gratulacje należą się uczestnikom tym bardziej, że próg pozwalający na kontynuację zmagań wynosił aż 80%.

Trzymamy kciuki za uczestników II etapu!!!

 

 
Konkurs czytelniczy

 

ROK 2016 -

ROKIEM HENRYKA SIENKIEWICZA

UWAGA KONKURS WIEDZY !!!

ZAPRASZAMY DO ROZWIĄZANIA TESTU WIEDZY O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI HENRYKA SIENKIEWICZA

Chętnych do wzięcia udziału w konkursie prosimy o przyjście do biblioteki

w poniedziałek 12 grudnia i wypełnienie testu konkursowego.

Zapraszamy!

Poprawiony: poniedziałek, 05 grudnia 2016 13:39
 
Konkurs Świąteczny

Poprawiony: czwartek, 01 grudnia 2016 11:31
 
!!! SZKOLNE ANIOŁY !!!

 


Całe mnóstwo cudnych ANIOŁÓW mamy w naszej szkole

Uczniowie wielkiego serca wzięli udział w akcji "Wylosuj Anioła". Każda z tych kartek trafi do ciężko chorego dziecka, będzie dla niego wsparciem w chorobie i z pewnością wywoła nie jeden uśmiech :)))

 

 

Zostały one wysłane do fundacji "Gdy Liczy się Czas", a potem dalej do dzieci ze szpitalnych oddziałów Hematologii, Onkologii i Transplantologii

BRAWO WY !!!!

Poprawiony: czwartek, 01 grudnia 2016 11:23
 
Konkurs j. angielskiego

 

Dnia 14 listopada 2016 r. o godz. 9.00 odbył się szkolny etap 41 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego. W olimpiadzie wzięło udział 22 uczniów.

 

 

 

 

Lista laureatów:

I miejsce

Patryk Miszewski klasa III TI

II miejsce ex aequo

Paweł Krause klasa IV TI

Rafał Michalczewski klasa IV TI

III miejsce ex aequo

Alicja Adamczyk klasa III TI

Konrad Wierzbowski klasa III TI

GRATULUJEMY!!!!!!!!

Poprawiony: czwartek, 01 grudnia 2016 11:12
 
Olimpiada Wiedzy Technicznej - przechodzimy dalej.

Awans do etapu wojewódzkiego OWT.

Pomorski Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy Technicznej w Gdańsku poinformował nas, że spośród wielu uczestników zawodów pierwszego stopnia (etapy szkolne) XLIII OWT, do drugiego etapu (wojewódzkiego) zakwalifikowało się aż 7 uczniów naszej szkoły.

Są to:
Kamil Drobiński, Adrian Walczak
- z klasy III TMT;
Hubert Reding, Bartłomiej Pażątka Lipiński, Maciej Ciesielski, Grzegorz Januszewski - z klasy IV TEE i Arkadiusz Malcan - z klasy IV TEc.

Zawody II stopnia odbędą się w dniu 11 stycznia 2017r. w Domu Technika NOT w Gdańsku.


Serdecznie gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów !!!

 

Poprawiony: wtorek, 29 listopada 2016 21:49
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 38

Sponsorzy


bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.